O kampanii

Poznajcie cichych bohaterów, przedstawicieli zawodów, bez których miasto stanęłoby,
pogrążyło się w chaosie. Dziś chcemy ich wyróżnić i podziękować za ciężką pracę. Ta stronajest uhonorowaniem profesjonalizmu i odpowiedzialnych postaw, a jednocześnie buduje tożsamość lokalną szczecinian. Szczecin to przecież Wy!

W trakcie pandemii tysiące ludzi stanęło przed niezwykle odpowiedzialną decyzją.
Zastanawiali się jak zorganizować swoje życie prywatne, żeby móc wykonywać obowiązki służbowe. Wielu z nich musiało sobie poradzić z obawiam o zdrowie własne oraz najbliższych. Ludzie, bez których miasto nie mogłoby funkcjonować postawili dobro wspólne nad osobistym.

Zebraliśmy 16 bohaterów, którzy są przedstawicielami różnych zawodów, swoich koleżanek i kolegów po fachu. Dziś chcemy im podziękować, wyróżnić ich. Rzucamy światło na tych, którzy często stoją w cieniu. Dyspozytor centrali ruchu, motorniczy, spawacz, osoby odpowiedzialne za gospodarkę odpadami, opiekę nad seniorami, nauczyciel, pielęgniarka, lekarka, wolontariusze – bez nich funkcjonowanie Szczecina i jego mieszkańców byłoby trudne, a czasami nawet niemożliwe! Zachęcamy także Was do opowiedzenia nam swojej historii. Szczecin to Wy!

Kontakt

Imię*
Email*
Wiadomość*
Wyślij